0.00 € (0)

Časté otázky

Časté otázky

Kedy je najlepšie si u Vás objednať?

Najlepšie je si u nás objednať hneď ako viete termín svojej objednávky, aby sme Vám vedeli rezervovať miesto. Objednávky prijímame na ktorýkoľvek termín dopredu.

Ako si môžem objednať z Vášho sortimentu ?

Všetky naše produkty si môžete objednať na našej webovej stránke, telefonicky alebo mailom. Objednávka je záväzná až po uhradení zálohy a potvrdení Vašej objednávky.

Kedy a kde si môžem svoju objednávku vyzdvihnúť?

Objednávku si môžete vyzdvihnúť u nás na prevádzke pravidelne v sobotu v čase od 09:00 do 10:00. V prípade, ak Vám čas nevyhovuje je možné si s nami dohodnúť individuálny čas odberu.

Pečiete aj bezlepkové alebo bezláktozové produkty ?

Našou prioritou je spokojnosť zákazníka a preto máme pripravené aj produkty, ktoré neobsahujú lepok ani laktózu. Je však potrebné si ich objednať individuálne.

Ako môžem platiť za objednávku?

Za objednávku sa platí iba v hotovosti u nás na prevádzke alebo po dohode prevodom na účet.

Robíte aj rozvoz Vašich produktov ?

Áno v ponuke máme aj rozvoz, je však potrebné si ho objednať vopred spolu s objednávkou.

Aká je cena za kilogram torty?

Ceny za torty neudávame podľa kíl ale podľa veľkosti / náročnosti torty.

Aké torty sú momentálne trendy?

Hitom tohto roka sú ovocné torty doladené čerstvým ovocím, živými kvetmi alebo jedlou oplátkou, ktorá vystihuje daný motív Vašej oslavy.

Pripravujete aj svadobné ochutnávky Vašich produktov ?

Svadobné ochutnávky sa robia vždy pred začatím svadobnej sezóny. Je však možné si objednať ochutnávku aj počas roka po dohode s nami.

Kedy a kde sa vracia zapožičaný inventár ?

Inventár sa vracia v pracovné dni v pondelok až piatok u nás na prevádzke Hana Cakes. Ak Vám to nevyhovuje je možné si objednať spätnú réžiu, ktorú je však potrebné objednať vopred.