Časté otázky

Kedy je najlepšie si u Vás objednať?

Objednať si u nás môžete hneď ako viete termín svojej objednávky, aby sme Vám vedeli rezervovať miesto. Mimo svadobnej sezóny november-apríl uzatvárame objednávky na víkend vždy v pondelok. Dovtedy je potrebné si zadať objednávku, ak ju chcete mať pripravenú hneď v tom týždni. Ak sa jedná o objednávku počas svadobnej sezóny máj-október, tak je potrebné si zadať objednávku aspoň mesiac, a v niektorých prípadoch aj 2 mesiace vopred. Je to kvôli vyťaženosti termínov počas sezóny.

Kde po Slovensku máte odberné miesta?

Odberné miesto našich koláčikov máme v Sabinove Pod Švabľovkou 26 (cukrárenská výroba Hana Cakes) alebo v Košiciach na Gudernovej 3 pri OC ERIKA.

Ako si môžem objednať z Vášho sortimentu?

Všetky naše produkty si môžete objednať na našej webovej stránke www.hanacakes.sk, telefonicky (0949 620 504) alebo emailom (info@hanacakes.sk). Objednávka je záväzná až keď Vám príde od nás email so zmeneným stavom objednávky : PRIJATÁ alebo pri väčších objednávkach až po uhradení zálohovej platby.

Kedy a kde si môžem svoju objednávku vyzdvihnúť?

Objednávku si môžete vyzdvihnúť u nás na prevádzke v Sabinove pravidelne v piatok v čase od 11:00 do 12:00 alebo v sobotu v čase od 9:00 do 10:00. V Košiciach na našom odbernom mieste na Gudernovej 3 v piatok v čase od 12:00 do 12:30 alebo v sobotu v čase od 10:00 do 10:30. V prípade, ak Vám čas nevyhovuje je možné si s nami dohodnúť individuálny čas odberu.

Pečiete aj bezlepkové alebo bezlaktózové produkty?

Našou prioritou je spokojnosť zákazníka a preto máme pripravené aj produkty, ktoré neobsahujú lepok ani laktózu. Je však potrebné si ich objednať individuálne.

Ako môžem platiť za objednávku?

Za objednávku sa platí v hotovosti, kartou alebo po dohode prevodom na účet.

Robíte aj rozvoz Vašich produktov?

Áno v ponuke máme aj rozvoz, je však potrebné si ho objednať vopred spolu s objednávkou. Cena za dovoz je 0,40€/km.

Aká je cena za kilogram torty?

Ceny za torty neudávame podľa kíl ale podľa veľkosti / náročnosti torty. Cenník si môžete pozrieť na našej stránke sekcia ,,TORTA PODĽA PREDSTÁV,,

Aké torty sú momentálne trendy?

Hitom tohto roka sú torty ozdobené čerstvým ovocím, živými kvetmi alebo jedlou oplátkou, ktorá vystihuje daný motív Vašej oslavy. Najčastejšia kombinácia sú kvety v kombinácií s ovocím, dodajú torte ten správny šmrnc :)

Pripravujete aj svadobné ochutnávky Vašich produktov ?

Svadobné ochutnávky sa robia vždy pred začatím svadobnej sezóny. Je však možné si objednať ochutnávku individuálne počas roka po dohode s nami. Ochutnávku počas roka Vám vieme pripraviť z tradičných koláčikov vo forme výslužky S,M,L alebo candy koláčikov vo forme víkendového mixu S,M. Individuálna svadobná ochutnávka neobsahuje rezy tôrt.

Kedy chodíte aranžovať candy bary?

Candy bary aranžujeme my alebo naša aranžérka čo najneskôr, aby mali hostia koláčiky čo najviac vychladené, a to aj v letných mesiacoch. Aranžovať chodíme približne hodinu pred príchodom hostí do sály.

Kedy a kde sa vracia zapožičaný inventár?

Inventár sa vracia v pracovné dni v pondelok, najneskôr v stredu u nás na prevádzke Hana Cakes v Sabinove. Ak Vám to nevyhovuje je možné si objednať spätnú réžiu, ktorú je potrebné objednať vopred.

Náš Instagram